Montáž rekuperačních zařízení na klíč

Jsme mladá společnost, která se zabývá realizací moderních rekuperačních systémů. Naší předností je kvalitní a odborně provedená práce zaměřená na individuální přístup ke každému zákazníkovi a k jeho potřebám.

Zajistíme pro Vás kompletní realizaci rekuperačních systémů, které splňují nejpřísnější standardy a pomůžeme Vám tak zlepšit kvalitu vnitřního prostředí ve Vašem domě. Na základě nezávazné a bezplatné konzultace projdeme celý Váš prostor, navrhneme pro Vás nejlepší možné řešení řízeného větrání ve Vašem domě a vytvoříme cenovou kalkulaci. Zajistíme tedy pro Vás vše od konzultace, přes projektovou dokumentaci až po konečnou kompletní realizaci.

Rekuperační systémy, které využíváme, jsou léty prověřené a propracované do nejmenších detailů. Rekuperační jednotky jsou vyráběny v malých rozměrech s variabilitou umístění, protihlukovou izolací a minimálními provozními náklady. Samozřejmostí je záruka, záruční i pozáruční servis.

CENNÉ VÝHODY REKUPERACE JSOU:

  • úspora energií a peněz za vytápění
  • čerstvý vzduch bez prachu a pylu po celý rok
  • snížení vlhkosti a obsahu CO2 v interiéru
  • nízké provozní náklady
  • možnost čerpání dotace

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení